Калинівська ЦРЛ - Акушерське відділення

Акушерське відділення

Акушерське відділення Калинівської ЦРЛ розташоване за адресою: м.Калинівка, вул. Чкалова, 6 (телефон 2-24-53) у ІІ корпусі лікарні на ІІІ поверсі. Має централізоване водопостачання, міську каналізаційну мережу, централізоване опалення та індивідуальне опалення (за допомогою конвекторів).
Акушерське відділення складається з приймально-оглядового кабінету, відділення патології вагітних, операційно-пологового відділення та післяпологового відділення. У структурі відділення: 2 пологових зали, 1 сімейна пологова палата, операційний зал, палата інтенсивної терапії для вагітних та породіль, маніпуляційна кімната, 8 післяпологових палат, палата для вагітних та породіль в стадії гострих клінічних проявів, 2 палати для вагітних з окремим санвузлом та душовою кабіною, матеріальна кімната, передстерилізаційна кімната, кімната БЦЖ, 2 туалетних кімнати, пральня, ординаторська, кімната для медичних працівників. У кожній палаті є холодильник, індивідуальне опалення.
В акушерському відділення працюють 9 лікарів акушер-гінекологів, 1 неонатолог, 9 акушерок, 5 дитячих медичних сестер, за відділенням закріплений 1 дитячий анестезіолог, 13 молодших медичних сестер.
Щорічно у відділенні проходить близько 500 пологів, серед них близько 50 кесарських розтинів.
З 2008 року лікарня співпрацює з Україно-Швейцарським проектом «Здоров'я матері та дитини», завдяки чому лікарі отримували всю необхідну інформацію стосовно ведення пологів, реанімації новонароджених, проводились навчання по партнерським пологам, введенню нового в роботу акушерської служби.
В акушерському відділенні є все необхідне обладнання для ведення вагітної (апарат УЗД, КТГ), ведення пологів (м’яч, шведська стінка, стілець для пологів, функціональні ліжка), реанімації новонароджених в післяпологовому періоді (білірубінометр, лампа фототерапії).
Відділення забезпечене всіма необхідними медикаментами для ведення пологів, ведення новонароджених, створені комфортні умови для породіль (палати з сан.вузлами).
У відділенні впроваджуються всі новітні технології (партнерські пологи, «тепловий ланцюжок», спільне перебування матері та дитини, сучасні принципи грудного вигодовування, вільне відвідування породіль, створені «групи підтримки грудного вигодовування»).
У 2014 році лікарня отримала статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

“майбутній хірург”


“візитівки” акушерського  відділення

загальний хол відділення
приймально-оглядовий кабінет акушерського відділення


відділення патології вагітності

хол відділення патології вагітності

куточок відпочинку для вагітних


палата  відділення патології вагітності


санітарний вузол палати патології вагітності
операційно-пологове відділення

пологовий зал ( крісло для пологів, реанімаційний столик для новонародженого)

монітор пацієнта

новонароджений у кювезі


палата інтенсивної терапії для новонароджених

впровадження сучасних технологій

підтримка грудного вигодовування
сімейна пологова палата

куточок відпочинку у сімейній пологовій палаті

функціональне ліжко породіллі у сімейній пологовій палаті

кухонний блок у сімейній пологовій палаті

пральна кімната акушерського відділення

вигляд одного із санітарних вузлів відділенняЗалиште своє враження
Вкажіть свій e-mail:

Вкажіть своє ФІО:
Текст повідомлення:


Нецензурні, зазделегідь непрадиві, анонімні повідомлення, повідомлення, що порушують діюче законодавство і повідомлення, які мають нереальну контактну інформацію опубліковані не будуть
не більше 1000 символів

Калинівська ЦРЛ
Шановна, Альона Миколаївна. На ваше звернення повідомляємо, що Вам бажано попередньо звернутися до жіночої консультації нашого закладу. При собі мати паспорт та обмінну карту з жіночої консультації за місцем попереднього спостереження.
Хмурань Альона Миколаївна
Я хотілаб у вас родить.