Калинівська ЦРЛ - Публічна інформація

Публічна інформація

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Надання публічної інформації адміністрацією Калинівської ЦРЛ здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту
ви можете звернутися
факсом: (04333) 2-12-33
електронною поштою: kalinzrl@i.ua,   kalinzrl@ukr.net
письмово за адресою: 22400,. Вінницька область, м.Калинівка,  вул. Чкалова, 6, (на конверті вказувати "Інформаційний запит").
Форма запиту на інформацію  довільна з урахуванням вищенаведених вимог.
 РОЗКЛАД РОБОТИ
Калинівської центральної районної лікарні

Калинівська центральна районна лікарня, (адміністрація) працює: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00 години, перерва на обід з 13:00 до 13:30 години, вихідні дні – субота та неділя.

Залиште своє враження
Вкажіть свій e-mail:

Вкажіть своє ФІО:
Текст повідомлення:


Нецензурні, зазделегідь непрадиві, анонімні повідомлення, повідомлення, що порушують діюче законодавство і повідомлення, які мають нереальну контактну інформацію опубліковані не будуть
не більше 1000 символів