Калинівська ЦРЛ - Відділення рентгенології

Відділення рентгенології

Кабінети рентгенологічного відділення Калинівської ЦРЛ розташовані на першому поверсі поліклінічного відділення та на першому поверсі  першого корпусу . Телефон  (04333)2-22-78.
В складі рентгенологічного відділення працює 3 лікаря-рентгенолога , із яких 2 лікаря мають вищу кваліфікаційну категорію; 1 лікар другої кваліфікаційної катогорії.
9 рентгенлаборантів , із яких 4 спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 2 -  першої кваліфікаційної категорії, 2 - другої кваліфікаційної категорії.
В закладі функціонує два рентгенкабінети, в яких розміщені рентгендіагностичні комплекси на 3 робочих місця, один з яких із цифровою обробкою зображення і  підсилювачем рентгенівського зображення, та флюорокабінет оснащений стаціонарним флюорографом із цифровою обробкою зображення .В  складі рентгенівського відділення функціонують три палатних і один дентальний рентгенапарати.
Один кабінет працює цілодобово.
Під час роботи фахівцями відділення  використовуються наступні методики:

  • рентгеноскопічні дослідження, в тому числі і з підсилювачем рентгенівського зображення . рентген дослідження шлунково-кишкового тракту проводяться в умовах штучної гіпотонії і подвійного контрастування .
  • рентгенографія (як плівкова так і цифрова) різних органів і систем.
  • лінійна томографія легень, середостіння хребта, черева та інших органів.

Кваліфікація медпрацівників рентгенологічного відділення та наявність сучасної рентгенапаратури дозволяє якісно та своєчасно діагностувати різні патологічні процеси.

Завідувач рентгенологічного відділення Бабенко Ю.Я.

Колектив рентгенологічного відділення Калинівської ЦРЛ

Стаціонарний флюорограф із цифровою обробкою зображення

Лікар-рентгенолог та рентгенлаборант за роботою із стаціонарним флюорографом з цифровою обробкою зображення

Пультова рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення РДК-ВСМ на три робочих місця

Комплекс рентгенівський діагностичний з цифровою обробкою зображення РДК-ВСМ на три робочих місцяЗалиште своє враження
Вкажіть свій e-mail:

Вкажіть своє ФІО:
Текст повідомлення:


Нецензурні, зазделегідь непрадиві, анонімні повідомлення, повідомлення, що порушують діюче законодавство і повідомлення, які мають нереальну контактну інформацію опубліковані не будуть
не більше 1000 символів