Калинівська ЦРЛ - Жіноча консультація

Жіноча консультація
Жіноча консультація Калинівської ЦРЛ розташована за адресою: м.Калинівка, вул. Чкалова, 6 (телефон 2-24-53) у ІІ корпусі лікарні на ІІ поверсі. Має централізоване водопостачання, міську каналізаційну мережу, централізоване опалення. Жіноча консультація має: 5 кабінетів, де приймають лікарі акушер-гінекологи, один із них кабінет планування сім’ї та УЗД, один кабінет дитячого гінеколога та кабінет патології шийки матки. Крім того: маніпуляційна, стерилізаційна кімнати, кімната Школи відповідального батьківства, кімната для медичних працівників, туалетна кімната, кабінет заступника головного лікаря по дитинству та пологодопомозі.


Прийом проводять 6 лікарів акушер-гінекологів, один із них – лікар УЗД. У жіночій консультації також працюють 2 акушерки, 1 медсестра кабінету планування сім’ї та 1 молодша медична сестра.
Жіноча консультація Калинівської ЦРЛ обслуговує 26300 жінок, серед них 13990 жінок репродуктивного віку. Щорічно по вагітності знаходяться 441 вагітних.


З 2008 року лікарня співпрацює з Україно-Швейцарським проектом «Здоров’я матері та дитини», завдяки чому лікарі акушер-гінекологи проходили навчання у Києві, Яремче, Вінниці, отримали комп’ютер для під’єднання до обласного реєстру та обладнання для Школи відповідального батьківства.
Прийом у жіночій консультації проводиться по дільничному принципу, по запису. Жіноча консультація під’єднана до Єдиного реєстру вагітних у Вінницькій області. Це дає змогу консультувати жінок у Центрі планування сім’ї Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова по запису всіма необхідними спеціалістами.
В жіночій консультації проводиться КТГ (кардіотокографія плода із розшифруванням серцебиття плода та тонусу матки), кольпоскопія (огляд шийки матки із записом результатів на диск), діатермопунктура та діатермокоагуляція шийки матки при ерозія та дисплазіях легкого ступеню завдяки апарату «Сургітрон», УЗД обстеження.


Проведення кардіотокографії


Проведення УЗД плода


Двічі на тиждень працює Школа відповідального батьківства для вагітних та подружніх пар, де навчання проводять акушер-гінекологи, психолог, лікарі ЗПСМ. У 2014 році у конкурсі на кращу Школу відповідального батьківства, організованому Україно-Швейцарським проектом, Калинівська ШВБ посіла ІІ місце в Україні.

МАЙБУТНІЙ МАМІ
Чи справді мрієш мамою ти стати,
Щоб малюкові ласку передати,
Не рахувать недоспаних ночей?
Щоб міг він в тіні крил твоїх зростати,
А згодом власну душу розкривати,
З татусевих не сходити очей.
Яка ж то втіха, як мале дитя
У твої очі ніжно заглядає
І ніби то отримати бажає
Надію на взаємні почуття.

Заняття у Школі Відповідального Батьківства


Чекаємо на вас, майбутні мами!

Залиште своє враження
Вкажіть свій e-mail:

Вкажіть своє ФІО:
Текст повідомлення:


Нецензурні, зазделегідь непрадиві, анонімні повідомлення, повідомлення, що порушують діюче законодавство і повідомлення, які мають нереальну контактну інформацію опубліковані не будуть
не більше 1000 символів